Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
29. jún. 2016Peter,Pavol
BratislavaBratislava 20°
Biblia
TV program

TV program

Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer (od 19. hod)
dokumentárny program
film
gastronomický program
hudobný program
iné
krimi
magazín
móda
náboženský program
populárno vedecký
pre dospelých
program pre deti
reality show
seriál
športový program
spravodajský program
telenovela
umelecký program
voľný čas
western
zábavný program

Zoznam TV staníc

Jednotka
Dvojka
Markíza
Doma
JOJ
JOJ PLUS
Dajto
TA3
Televízia Lux
CT1
CT2
CT24
Prima
Prima Cool
Prima LOVE
Nova TV
TV Barrandov
CT sport
Digi Sport
Wau
Eurosport
Eurosport 2
Nova sport
Extreme Sports
Sport1
Sport2
AXN
AXN White
AXN Black
HBO
HBO2
HBO Comedy
Cinemax
Cinemax2
CS film
Film +
Filmbox
Filmbox Plus
Universal Channel
TCM
AMC
Nova Cinema
Sky News
Zone Club
CBS Drama
Duck TV
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
Minimax
JimJam
Animal Planet
Fishing and Hunting
Discovery Channel
Discovery HD Showcase
Discovery World
Discovery Science
History Channel
History Channel HD
ID Investigation Discovery
Nat Geo Wild
Spektrum
Spektrum Home
Travel Channel
TV Noe
TV Paprika
Viasat Explore
Viasat History
CBS Reality
MTV 2
MTV Dance
MTV Europe
MTV Hits
Ócko
VIVA
VH1
VH1 Classic
Hustler TV
Brazzers TV Europe
Playboy TV
Daring! TV
Blue Hustler
BBC World
CNN
ZDF
ARD1
MDR
ORF1
ORF2
SAT1
Kabel1
DSF
BR
RTL
RTL II
VOX
PRO 7
Euronews
Bloomberg
Fashion TV
TV5 Monde
Deutsche Welle
BBC Entertainment
CNBC
m1
TV2
RTL Klub
DUNA Televízió
m2
hírTV

Jednotka

10:50
Duel (ved. súťaž)

Vedomosti premenené na peniaze.

11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania (krimiser., Taliansko, 2005)

Nedokonalé zločiny

13:05
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania (krimiser., Taliansko, 2005)

Nedokonalé zločiny

14:05
Hurá do záhrady (magazín, Slovensko)
14:35
Inšpektor Lynley: V zlatom reze 2/2 (dráma, VB, 2005)
15:30
TV šanca (ved. súťaž, Slovensko)
16:00
Správy RTVS
16:25
Poklady sveta (pop. ved. ser., Nemecko, 1995)

Taxila - prvá tvár Budhu, Pakistan

16:40
Poklady sveta (pop. ved. ser., Nemecko, 1995)

Láhaur - slepé zrkadlo minulosti, Pakistan

17:00
Horskí záchranári (seriál, Nemecko, 2009)

Falošná stopa

17:45
Duel (ved. súťaž)

Vedomosti premenené na peniaze.

18:10
Krátke správy RTVS (Slovensko)
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:50
Góly, body, sekundy

Športová relácia.

20:15
Počasie RTVS (Slovensko)
20:25
Veľké preteky (par., Francúzsko, 2013)
21:55
Vražda bez dôkazov

2015, Nemecko, Thriller

23:30
Inšpektor Lynley: V zlatom reze 2/2 (dráma, VB, 2005)
00:15
Veľké preteky (par., Francúzsko, 2013)
01:50
Extrémni experti (seriál, Francúzsko, 2011)
02:45
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania (krimiser., Taliansko, 2005)

Nedokonalé zločiny

03:30
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania (krimiser., Taliansko, 2005)

Nedokonalé zločiny

Dvojka

10:30
Inkognito (TV film, ČS, 1987)
11:30
Zámutov

Hudobno-folklórny program.

11:55
Živá panoráma
12:20
ArtSpektrum (magazín, Slovensko)
12:25
Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna (dok., Rakúsko, 2009)
13:20
Prípad Albert Goering

2015, FR, Dokument

14:30
Umenie (kult. mag.)

Magazín o kultúre.

15:00
Televíkend
15:30
Maďarský magazín
15:55
Neznáme zázraky Japonska

Tokijský nebeský strom

16:30
Ryby, rybky, rybičky

Magazín pre priateľov rybárstva.

17:00
Stopy dávnej minulosti (Slovensko, 1998)

Vzostup a pád slovenskej Tróje

17:30
Správy - Hírek
17:35
Dielo z depozitára (dok. ser., Slovensko, 2014)
17:45
Správy RTVS z regiónov (Slovensko)
18:00
Teleregina

Teleregina

18:45
Večerníček (pre deti, Slovensko)

Rozprávky z celého sveta

18:50
Macko Uško (anim. ser., Poľsko, 1975)
19:00
Trpaslíci (záb. progr., Slovensko, 2014)

Smajlihit - veselé pesničky - Smajliceda

19:05
Náš Timmy (anim. ser., VB, 2009)
19:10
Zázračný miniateliér

Zázračný miniateliér

19:20
Velikáni dejín (kresl. ser., USA)
19:45
Úžasná veda II.

Úžasná veda II.

20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku (Slovensko)
20:10
Universum: Triumf paradajky

2015, Rakúsko, Dokument

21:00
Homo touristicus

2014, FR, Dokument

22:00
Správy a komentáre
22:25
GBS+

Športová relácia.

22:40
Fenomén Globsec

Reportážny dokument.

23:10
Umenie (kult. mag.)

Magazín o kultúre.

23:35
Československý filmový týždenník (dok. ser., Slovensko)
00:05
Správy RTVS

Pre nepočujúcich.

00:50
ArtSpektrum (magazín, Slovensko)

Markíza

11:00
Rodinné prípady (Slovensko)

Dvojhra

12:00
Kobra 11 (akčný ser., Nemecko, 6, 1996)

Preteky

13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (krimiser., USA, 2003)

VI. (17., 18.)

15:00
Bez servítky - Farma (reality show, Slovensko)
16:00
Rodinné prípady (Slovensko)

Tajomný neznámy

17:00
Prvé televízne noviny (Slovensko)

Večerná spravodajská relácia.

17:25
Reflex

Ľudia - príbehy - emócie.

18:00
Susedské prípady

Viete, vedľa koho vlastne žijete?

19:00
Televízne noviny (Slovensko)

Večerná spravodajská relácia.

20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Šťastný domov

Janka Hospodárová pomáha rodinám nájsť šťastný domov.

21:30
Chart show (hudobná show, Slovensko, 2014)

Rockové ťaháky

23:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (krimiser., USA, 2003)

VI. (17., 18.)

01:50
Šiesty zmysel (krimiser., USA, 11, 2011)
02:20
Kobra 11 (akčný ser., Nemecko, 6, 1996)

Preteky

03:20
Sekerovci (komed. ser., Slovensko, 2012)
03:45
Bez servítky - Farma (reality show, Slovensko)

Nova TV

10:50
Comeback (komed. ser., Česko, 2008)

Gott ex machina

11:25
Dva a půl chlapa (komed. ser., USA, 2, 2003)

Mám rád kulatý čísla

12:00
Polední Televizní noviny
12:35
Tescoma s chutí (záb. pořad)
12:40
Sue Thomas: Agentka FBI (krimiser., USA, 13, 2002)
13:40
Dr. House (ser., USA, 2004)

VI. (19., 20.)

15:35
Ordinace v růžové zahradě (seriál, Česko, 554, 2005)

Andělé strážní

16:57
Odpolední Počasí (Česko)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:20
Námořní vyšetřovací služba (krimiser., USA, 3, 2003)

Fénix

18:20
Dva a půl chlapa (komed. ser., USA, 3, 2003)

Všeho s mírou

18:50
Hospoda (komed. ser., 3, 1996)

Flamendr

19:30
Televizní noviny, sportovní noviny, počasí
20:20
Výměna manželek (záb. pořad, Česko)
21:30
Mentalista (krimiser., USA, 2, 2008)

Za mřížemi

22:25
Firewall (thriller, USA/Austrálie, 2006)
00:30
Dr. House (ser., USA, 2004)

VI. (19., 20.)

02:15
Dva a půl chlapa (komed. ser., USA, 3, 2003)

Všeho s mírou

03:00
Redakce (komed. ser., Česko, 2, 2004)

Děti na prodej

03:55
Ordinace v růžové zahradě (seriál, Česko, 554, 2005)

Andělé strážní

loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok